Vodárenské vodoměry – PROFITHERM CZ
 

VODÁRENSKÉ VODOMĚRY


dodávka, montáž a servis

Pro obce, vodárny a průmysl provádíme periodické výměny domovních a průmyslových vodoměrů dle zákona o metrologii 505/90 Sbschváleny pro používání v EU. Pokud zákazník požaduje repasovaný vodoměr, instalujeme repasované vodoměry, které jsou ověřeny v autorizovaném metrologickém středisku. Naše společnost je registrována u Českého metrologického institutu na opravy a montáž měřidel. Vždy je zhotoven protokol o výměně vodoměrů, kde jsou veškeré potřebné údaje o vyměněných měřidlech. Platnost ověření patních vodoměrů na SV je dle vyhlášky 345/2002 Sb. 6 let. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, včetně sledování platnosti měřidel a upozornění na potřebnou výměnu. Veškeré služby se provádí v souladu se zákonem o metrologii 505/1990 Sb.

Součástí služeb je i instalace nových vodoměrných sestav, případně předělání stávajících vodoměrných sestav, aby splňovaly veškeré požadavky provozovatele vodárenské sítě.

Při požadavku nabízíme též rozúčtování nákladů na dodávku tepla a vody mezi konečné spotřebitele.

Více o vodárenských vodoměrech?

Pokud vás zajímají podrobnější informace o typech vodárenských vodoměrů, jejich možnostech a použití, neváhejte kliknout na tento odkaz, nebo nás zkuste kontakovat.