Regulace, vyvážení ÚT – PROFITHERM CZ
 

REGULACE A VYVÁŽENÍ ÚT


úspora nákladů na vytápění, uživatelský, komfort

Pokud máte nově zatepleno, vyměněná okna nebo systém v provozu déle než 15 let, provedeme Vám přepočet otopné soustavy - vytvoříme projekt a na jeho základě přeregulujeme, případně rekonstruujeme celý topný systém...

DŮVODY:

úspora finančních nákladů až 30%, návratnost max. do 5 let, obvykle do 3, tepelná pohoda a v neposlední řadě hygienická pohoda.

Při regulaci používáme zejména produkty německé armaturky OVENTROP. Vzhledem k vynikajícím zkušenostem s těmito produkty, poskytujeme na námi navržený systém záruku až 72 měsíců. Správně navržená soustava pak přináší dlouhodobé úspory nákladů a bezproblémový a tichý chod.

Ve spojení s poměrovým měření tepla na radiátorech je pak pravdivé konstatování, že platím pouze za to, co spotřebuji. Regulaci navrhujeme tak, aby byly z hlediska tlakových poměrů ošetřeny jak jednotlivé stoupačky, tak paty objektů. Pouhá instalace termostatických ventilů na radiátory zapříčiní nedotápění soustavy, hlučnost a je v rozporu se Zákonem o hospodaření energií č.406/2000 Sb..

Dále je nutno upravit odběrové diagramy a v případě, že máte smlouvu o odběru tepla v závislosti na ¼ hodinových výkonových maximech, je optimální instalovat na patu objektu systém IRCT ¼ max.

Více o regulaci, vyvážení ÚT?

Pokud vás zajímají podrobnější informace o službě Regulace a vyvážení ÚT, její možnostech a využití, neváhejte kliknout na tento odkaz, nebo nás zkuste kontakovat.