Vodoměr NWM – PROFITHERM CZ

Vodoměr NWM

Bytový vodoměr NWM / PROFITHERM CZ
Bytový vodoměr NWM je suchoběžný vodoměr s dvojitým antimagnetickým stíněním, který má již v základu přípravu pro instalaci radiomodulu.

Vodoměr je určen pro měření studené i teplé vody. Vyznačuje se výbornou spolehlivostí. U tohoto výrobku platí „kvalita za dostupnou cenu“. NWM patří mezi největší světové výrobce. V současnosti nabízíme k vodoměru inteligentní radiomodul WirelessCAL, který jsme vyvinuli ve spolupráci s autorizovanou zkušebnou. Umožňuje sledování spotřeby v reálném čase, včetně mnoha chybových hlášení. Tento radiomodul může být používán v systému „walk-by” radio system 868 MHz, tzv. pochůzkový odečet, nebo v systému “ON-LINE” vzdáleného připojení přes internet, případně přes novou progresivní technologii komunikace SIGFOX.

6000

tis. NWM vodoměrů


vyrobených za rok
62

% NWM vodoměrů


nainstalováno s radiomodulem

Tyto vodoměry nabízíme samozřejmě i s montáží na klíč ve vašem bytovém objektu, včetně rozúčtování nákladů na dodávku vody a tepla. Po uplynutí doby platnosti zajišťujeme pravidelný servis na klíč, ve spolupráci s autorizovaným metrologickým střediskem.