SIEMENS WHE – PROFITHERM CZ

SIEMENS WHE

Rozdělovač topných nákladů SIEMENS WHE / PROFITHERM CZ

WHE552 - D1 je elektronický indikátor pro rozdělení nákladů na vytápění s dálkovým způsobem odečtu (bez vstupu do bytu), poslední generace využívající nejprogresivnější elektronickou technologii společnosti Siemens Building Technologies electronic GmbH. Vysoká kvalita výroby je potvrzena certifikátem DIN EN ISO 9001.

WHE502 - D1 je elektronický indikátor pro rozdělení nákladů na vytápění poslední generace využívající nejprogresivnější elektronickou technologii společnosti Siemens Building Technologies electronic GmbH. Vysoká kvalita výroby je potvrzena certifikátem DIN EN ISO 9001. WHE je určen především pro bytové domy, nájemní domy a kancelářské budovy. Osadit jej lze na článkové litinové, hliníkové a plechové radiátory, deskové radiátory, trubkové radiátory, trubkové registry a registry z žebrových trubek, lamelové radiátory a konvektory.

Radiové verze rozdělovačů mohou být používány v systému „walk-by” radio system 868 MHz, tzv. pochůzkový odečet, nebo v systému “ON-LINE” vzdáleného připojení přes internet.

Tyto rozdělovače nabízíme samozřejmě i s montáží na klíč ve vašem bytovém objektu, včetně rozúčtování nákladů na dodávku vody a tepla.