ENGELMANN SensoStar 2/2+ – PROFITHERM CZ

ENGELMANN SensoStar 2/2+

Kompaktní měřič tepla Engelmann SensoStar 2 2+ / PROFITHERM CZ Praha

Kompaktní měřič tepla a chladu Engelmann SensoStar 2/2+ je hybridní měřič, který dokáže měřit jak chlad tak teplo a naměřené hodnoty ukládat do oddělených registrů.

Jedná se o konstrukci průtokoměrné části s oběžným lopatkovým kolem, jehož otáčky jsou snímány elektronicky. Kalorimetrické počítadlo je plně elektronické a má k dispozici několik variant komunikace, včetně radiového vysílače. Životnost baterie je až 10 let. Lze konfigurovat i umístění průtokoměru zpátečka/přívod.

Podstatná výhoda tohoto měřiče je, že je vyráběno v mnoha připojovacích verzích, včetně kaplového připojení a tak pokud máte v současnosti nevyhovující měřiče s kapslovým uspořádáním a montážní sada je napevno zabudovaná do potrubí, není nutno předělávat rozvody, ale pouze zjistit jaký typ kapslového připojení od Engelmanna bude kompatibilní s původní hydraulickou částí starého měřiče.

Měřič SensoStar 2/2+ je určen pro zákazníka, který není ochoten investovat do dražší ultrazvukové technologie, ale zároveň požaduje technickou úroveň za solidní cenu. Tyto měřiče nabízíme samozřejmě i s montáží na klíč ve vašem bytovém objektu, včetně rozúčtování nákladů na dodávku vody a tepla. Po uplynutí doby platnosti zajišťujeme pravidelný servis na klíč, ve spolupráci s autorizovaným metrologickým střediskem.