MADDALENA CD ONE TRP – PROFITHERM CZ

MADDALENA CD ONE TRP

Maddalena CD ONE TRP / PROFITHERM CZ
Bytový vodoměr CD ONE TRP (obchodní označení „přesný neovlivnitelný vodoměr“) je mokroběžný vodoměr pracující na principu vodárenského vodoměru.

Tento vodoměr se nedá ovlivnit magnetem, neboť v sobě nemá magnetickou spojku, počítadlo je spojeno s lopatkovým kolem hřídelkou a počítadlo je „pod vodou“, proto označení mokroběžný vodoměr. Vodoměr má přípravu pro instalaci radiomodulu. Vodoměr je určen pro měření studené i teplé vody. Jeho výhoda je antimagnetická odolnost a přesnost oproti suchoběžným vodoměrům. Nevýhodou tohoto řešení je vyšší citlivost na mechanické nečistoty, což vyplývá z konstrukce mokroběžných vodoměrů.

V současnosti nabízíme k vodoměru radiomodul. Tento radiomodul může být používán v systému „walk-by” radio system 868 MHz, tzv. pochůzkový odečet, nebo v systému “ON-LINE” vzdáleného připojení přes internet.

100

% dílů vodoměru


v antimagnetickém provedení
5

let platnost


ověření (cejchu)

Tyto vodoměry nabízíme samozřejmě i s montáží na klíč ve vašem bytovém objektu, včetně rozúčtování nákladů na dodávku vody a tepla. Po uplynutí doby platnosti zajišťujeme pravidelný servis na klíč, ve spolupráci s autorizovaným metrologickým střediskem.