Patní měřiče tepla – PROFITHERM CZ
 

PATNÍ MĚŘIČE TEPLA


dodávka, montáž a servis

Pro teplárenské podniky

provádíme jak kompletní servis v oblasti metrologických služeb spojených s provozem měřičů tepla včetně montážních prací, tak v případě potřeby zajišťujeme pouze metrologické služby v autorizovaném metrologickém středisku a montáže si provádí zákazník sám. V případě, že oprava měřidel je již neekonomická, navrhneme náhradu za nové ultrazvukové měřidlo zn. KAMSTRUP, SIEMENS nebo Landis+Gyr. Naše společnost je registrována u Českého metrologického institutu na opravy a montáž měřidel. Vždy je zhotoven protokol o výměně měřičů tepla, kde jsou veškeré potřebné údaje o vyměněných měřidlech. Platnost ověření měřičů tepla je dle vyhlášky 345/2002 Sb. 4 roky. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, včetně sledování platnosti měřidel a upozornění na potřebnou výměnu. Veškeré služby se provádí v souladu se zákonem o metrologii 505/1990 Sb.

Součástí nabízených služeb je i instalace měřících tratí pro patní měření tepla, případně rozdělení stávajícího patního měření tepla na více odběratelů.

Při požadavku nabízíme též rozúčtování nákladů na dodávku tepla a vody mezi konečné spotřebitele.

Pro bytový sektor

provádíme periodické výměny kompaktních měřičů tepla dle zákona o metrologii 505/1990 Sb.. Při výměnách používáme nové kompaktní měřiče s lopatkovým průtokoměrem zn. ENGELMANN a SIEMENS, nebo ultrazvukové měřiče zn. KAMSTRUP a ENGELMANN. Všechna používaná měřidla jsou schválena pro používání v EU. Tyto měřiče mají možnost dálkových přenosů dat a to jak po síti M-BUS, GSM nebo radio přenosy. Pokud zákazník požaduje repasovaný měřič, instalujeme mezikus a po ověření a servisu v autorizovaném metrologickém středisku tento měřič instalujeme zpět. Naše společnost je registrována u Českého metrologického institutu na opravy a montáž měřidel. Vždy je zhotoven protokol o výměně měřičů tepla, kde jsou veškeré potřebné údaje o vyměněných měřidlech. Platnost ověření měřičů tepla je dle vyhlášky 345/2002 Sb. 4 roky. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, včetně sledování platnosti měřidel a upozornění na potřebnou výměnu. Veškeré služby se provádí v souladu se zákonem o metrologii 505/1990 Sb..

Při požadavku nabízíme též rozúčtování nákladů na dodávku tepla a vody mezi konečné spotřebitele. ( odkaz na rozúčtování )

Více o patních měřičích?

Pokud vás zajímají podrobnější informace o typech patních měřičů, jejich možnostech a použití, neváhejte kliknout na tento odkaz, nebo nás zkuste kontakovat.