IRCT 1/4 hod. max – PROFITHERM CZ

INTELIGENTNÍ REGULACE CENTRÁLNÍHO TOPENÍ


odebírejte pouze teplo, které jste si nasmlouvali

Je-li Váš dům napojen na centrální zdroj tepla (CZT) a je po výměně oken, je zateplen a v neposlední řadě má kvalitní hydraulickou regulaci – je hydraulicky vyvážen, je velice pravděpodobné, že potřeby Vašeho domu ohledně kvality topného média se budou výrazně lišit od ostatních objektů napojených na CZT. Na tuto situaci nemůže dodavatel CZT reagovat, neboť musí dodávat topné médium i pro objekty, které jsou na tom hůře než Váš objekt. Ve Vašem zájmu je snížit odběr tepla na technické minimum, ale pořád za podmínek udržení tepelného komfortu v objektu. Ke snížení odebraného tepla, optimalizace odběrových křivek a zlepšení tepelné stability v domě Vám pomůže systém IRCT ¼ max.

Najdeme nejvhodnější řešení ke snížení odebraného tepla, optimalizaci odběrových křivek, aktivní omezení ¼ hodinových výkonových maxim a zlepšení tepelné stability v domě pomocí systému IRCT ¼ max.

IRCT reguluje podle několika vstupních parametrů

Regulace teploty topné vody a časové pásmo, útlum
Inteligentní regulace centrálního topení / IRCT 1/4 max
Řízení dle venkovní teploty
Inteligentní regulace centrálního topení / IRCT 1/4 max
Regulace výkonových špiček
nebo také regulace 1/4 hodinového maxima je v systému zahrnuta Inteligentní regulace centrálního topení / IRCT 1/4 max
Prediktivní regulace
systém bere v úvahu předpověď počasí, např. pokud se má výrazně oteplit je teplota vody do systému snížena Inteligentní regulace centrálního topení / IRCT 1/4 max
Přehledná vizualizace
řešená pomocí PC nebo mobilního zařízení Inteligentní regulace centrálního topení / IRCT 1/4 max

Chcete vědět více o této službě?

Pokud vás zajímají podrobnější informace o službě "Inteligentní regulace centrálního topení" neváhejte už ani minutu a kontaktujte naše techniky. Rádi vám podrobně zodpoví veškeré vaše dotazy.